Radware webinář: Hybrid model DDoS protection

DDoS útoky probíhají častěji a jsou závažnější, a ve spojitosti s tím se stávají složitějšími a delšími. Typické útoky DDoS se vyvinuly tak, aby zahrnuly simultánní vícenásobné útoky, které testují jednoduché techniky mitigace. Obrovské síťové útoky DDoS při ohromující rychlosti propustnosti stovek Gbps a stovek milionů paketů za sekundu.

Hybridní služba DDoS ochrany, jsou spojeny s DDoS ochranou cloudové služby a umožňují organizacím využívat většinu výhod různých alternativ při zavádění a zároveň se vyvarovat většiny jejich nevýhod. V hybridním přístupu detekuje a zmírňuje útok DDoS na všech vrstvách, včetně síťových a aplikačních vrstev. V případě obrovského volumetrického útoku DDoS, který zahltí internetovou linku, je provoz směrován do nejbližšího cloudového scrubbing centra.

 

Základní informace

  • Kdy:30.1.2019, 10:30 – 11:30 (GMT+1)
  • Přednášející: Ofer Yavelberg (Cloud DDoS Product Manager)
  • Kde: online, o link si napište pomocí formuláře pod článkem
Publikováno: 2019 01 25    |     Zpět na seznam aktualit
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.