Radware webinář: Good Bots vs. Bad Bots

Společnost Radware chystá webinář na konci dubna na téma botů a obchodního dopadu jejich útoků na firmy.

Neoprávněné převzetí účtů, zadržování skladových zásob nebo platební podvody - to jsou jen některé z kybernetických útoků prováděných automatizovanými programy (tj. Bots). Cílí na webové stránky, aplikace a rozhraní API. Jejich vliv je značný na všech úrovních obchodních operací.

Až 79% podniků neumí rozlišovat mezi uživateli, dobrými nebo špatnými roboty. 

Radware získal ShieldSquare, zaštitující vedoucí postavení na trhu v oblasti bot managementu, aby nabízel a zkompletoval sadu zabezpečení aplikací proti útokům botů. Kombinace hluboké analýzy chování se strojovým učením poskytuje odpověď na nejnáročnější útoky botů.

Základní informace

  • Přednášející:  Ben Zilberman (AJ)
  • Datum:  30. dubna 2019  
  • Registrace a čas: EMEA – 2pm GMT - registrace zde
Publikováno: 2019 04 23    |     Zpět na seznam aktualit
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.