Radware webinář: Cloud Malware Protection service

Služba Cloud Malware Protection service chrání podniky před cílenými malware útoky. Je dodávána prostřednictvím cloudu a poskytuje nepřetržitou viditelnost rizik tím, že automaticky detekuje aktivní útoky škodlivého softwaru uvnitř sítě a ověří zabezpečení sítě pomocí simulace útoků. Služba Cloud Malware Protection přináší odpovědi na otázky a poskytuje přesné informace o napadených zařízeních IT odborníkům a stávajícím bezpečnostním systémům. Organizace používají Radware Cloud Malware Protection k identifikaci a zmírnění známých i neznámých bezpečnostních hrozeb.

Více v Cloud-Based Malware Attack Detection & Mitigation Service (pdf, anglicky)

Základní informace

  • Kdy: 19.9.2017 10:00 (GMT+1)
  • Kde: Radware webex
  • Přednášející: Gilad Barzilay (Head of Customer Success), anglicky
  • Registrace: pomocí kontaktního formuláře pod tímto článkem
Publikováno: 2017 09 13    |     Zpět na seznam aktualit
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.