Radware webinář: Alteon Global Elastic License

Rádi bychom Vás pozvali na prezentaci, kde se můžete dozvědět více o RADWARE – Alteon Global Elastic License.

Alteon Global Elastic License (GEL) je nový model nákupu a nasazení, který umožňuje vysokou úroveň flexibility pro služby ADC v datových centrech, soukromých a veřejných cloudech. GEL umožňuje dynamické přidělování kapacity ADC a schopnost přesouvat tuto kapacitu v prostředích, aniž by bylo nutné investovat samostatně do specializované ADC infrastruktury pro každé místo, kde jsou nasazovány aplikace organizace (např. on-premise, veřejný cloud atd.).

Například organizace, která vyžaduje celkovou kapacitu ADC 40 Gbps, bude muset s touto kapacitou zakoupit pouze jednu licenci Alteon Global Elastic License. Tato licence umožňuje tolik potřebných virtuálních / HW ADC tak dlouho, dokud celková propustnost všech instancí nepřesáhne 40Gbps.

Základní informace

  • Datum: 12.3. 2019
  • Čas: 10:00 – 11:00 (GMT+1)
  • Prezentace:  online (registrace pomocí formuláře pod článkem)
  • Prezentující: Alexander Sebestian (ADC Field Architect)
  • Agenda: GEL license – what it is and what will be benefit for you?, Live demo!
Publikováno: 2019 02 27    |     Zpět na seznam aktualit
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.