Radware vydal nový Global Application & Network Security Report 2017- 2018

V průběhu roku 2017 plnily titulky médií počítačové útoky a bezpečnostní hrozby, které mimo jiné zahrnovaly možný zásah do amerických prezidentských voleb, celosvětový problém s malware a kompromitace dat společnosti Equifax.

Tyto a další významné události podnítily státní i soukromý sektor k větším investicím do kybernetické ochrany a anti-malware řešení pro osobní zařízení. A i když se tyto investice zvyšují, stejně tak přibývá útoků a zranitelností.

K porozumění této složité a náročné dynamiky dopomůže tato zpráva svým obsahem: výsledky globálního průzkumu v průmyslu, samotný výzkum společnosti Radware, skutečné údaje o útocích a příběhy zákazníků. Zpráva slouží k vyobrazení současné situace a předestření možností bezpečnostní ochrany.

Radware report je užitečný pro všechny pohybující se v oblasti bezpečnosti a především DDoSu, díky svým poznatkům z výzkumu, jakými jsou:

  • Hrozby útočníků - kdo, co a proč 
  • Možný dopad na vaše podnikání, včetně souvisejících nákladů na obranu a následky kybernetických útoků
  • Připravenost organizací podle oboru
  • Zkušenosti organizací ve vašem oboru
  • Vznikající hrozby a ochrana před nimi
  • Predikce pro rok 2018

 

Ke stažení

Publikováno: 2018 01 22    |     Zpět na seznam aktualit
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.