Radware pořádá: Cloud Workload Protection

Jak správně nakonfigurovat cloud, identifikovat možný kybernetický útok a co dělat, když už nějaký probíhá?

Radware poskytuje bezagentní nativní cloudové řešení pro komplexní ochranu pracovního zatížení v prostředích Amazon Web Services (AWS) a Microsoft Azure proti cloudovým nativním hrozbám a útokům. Služba Cloud Workload Protection společnosti Radware posiluje bezpečnostní pozici organizace pomocí hlášení o shodě a poskytuje upozornění na nesprávné konfigurace a nadměrná oprávnění. Zjišťuje také škodlivou činnost, která svědčí o krádeži dat, poskytuje centralizovanou viditelnost a správu a reaguje na útoky, jakmile jsou detekovány.

Základní informace

  • Kdy: 20.3. 2020
  • Čas: 10:00 – 11:00 (GMT+1)
  • Presentace: online
  • Prezentující: Thomas Gressot (Solution Architect) v angličtině
Publikováno: 2020 03 13    |     Zpět na seznam aktualit
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.