Radware: Live Public Cloud Webinar

Společnost Radware připravuje live webinář v anglickém jazyce na téme Advanced Protection for Web Applications in Azure with Radware, který proběhne na konci ledna.

Přesun do  veřejného cloudu dává příležitost hrozbám, kterým se hostující aplikace musí bránit. Primárním cílem kybernetických útoků je narušení služeb a následná krádež dat. Špatná zákaznická zkušenost vzníká kvůli široké škále technik, které jsou k útokům využívány. 

Abychom pochopili, kde ve veřejném cloudovém zabezpečení sítě existují mezery, je potřeba zajistit viditelnost napříč různými platformami díky jednomu komplexnímu řešení, které umožňuje správu zabezpečení.

Cílem je:

  • předcházet útokům zmenšením plochy využitelné k útoku
  • detekovat a identifikovat hrozby
  • reagovat přesnou a účinnou mitigací

 

Základní informace

  • Přednášející: Ricky Mehta from Radware & Ady Mor-Biran from Microsoft
  • Kdy: 28. ledna 2021, délka trvání 1 hodina
  • Registrace: pomocí linku zde
Publikováno: 2021 01 20    |     Zpět na seznam aktualit
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.