RAD uvedl na trh zařízení pro Small Cell agregaci

Optimalizované backhaul řešení pro sítě LTE / LTE-A, 5G-Ready

RAD, oceněný dodavatel Service Assured Access (SAA) řešení pro poskytovatele služeb, oznámil, že rozšířil své LTE a LTE-Advanced (LTE-A) backhaul portfolio zavedením jedinečné nové platformy pro Small Cell agregaci.

Sítě 4G, aby poskytly požadovanou kapacitu a pokrytí, silně závisí na rozvoji small cell, " říká Ulik Broida, viceprezident pro marketing a business development RADu. "Již dnes jsou nejrychleji rostoucím prvkem dnešních sítí na trhu a stejně tak se očekává prominentní nasazení v 5G," pokračuje. "Navzdory jejich důležitosti ale doposud neexistoval efektivní a ekonomický způsob, jak správně agregovat velké objemy provozu přes pevné linky."

Nové zařízení agregační platformy, ETX-2i-10G, kombinuje vysokou hustotu portů, včetně 10 Gbps uplinku, v kompaktním, k životnímu prostředí šetrném tvrzeném pouzdře šetřícím tolik potřebné místo v Point of Presence (PoP). Dále je ETX-2i-10G vybaveno IP a Carrier Ethernet a Performance monitoring vlastnostmi, podporuje IEEE 1588 a Sync-E timing synchronizaci.

"Je to silná kombinace," uzavírá Broida, “ v důsledku které ETX-2i-10G umožňuje poskytovatelům mobilních služeb, aby naplno uvolnili technologii LTE pro své zákazníky za současného snížení nákladů.”

Publikováno: 2016 07 14    |     Zpět na seznam aktualit
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup





Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.