RAD slaví 35 let na trhu

Společnost RAD je globálním dodavatelem řešení a produktů Service Assured Access (zajištěný přístup ke službám) a řešení migrace k paketovým sítím ve více než 150 zemích světa. Zákazníky jsou poskytovatelé služeb a provozovatelé kritické infrastruktury (energetika, dopravní systémy a vládní agentury). 

RAD stojí v čele průkopnických technologií, jako je vCPE, počítačová bezpečnost, hardware miniaturizace a časové synchronizace přes paketové sítě.

VUMS DataCom spolupracuje s firmou RAD od svého založení roku 1993. Nabízí partnerům špičkovou technologii navrženou tak, aby obsáhla konkurenční výhody:

Pro energetiku, dopravní systémy a vládní agentury:

  • nástroje pro kybernetické zabezpečení kritické komunikační infrastruktury
  • mobilitu
  • bezproblémový přechod k moderní síti s přepojováním paketů

 Pro mobilní, business a velkoobchodní poskytovatele služeb:

  • lepší QoE vedoucí ke snížení fluktuace zákazníků
  • servis agility
  • kompletní viditelnost sítě
  • dostatečný výkon pro vyšší provozní efektivitu

35 let inovací, významná přítomnost na světovém trhu spolu se základem více než 14 000 000 instalovaných jednotek zvyšuje výkonnost a zlepšuje konkurenceschopnost top-tier poskytovatelů služeb po mnoho let a bude tak pokračovat dozajista i v budoucnosti.

Publikováno: 2016 10 07    |     Zpět na seznam aktualit
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.