Proaktivní prevence nad pozdní detekci a nápravu

V měsíci září uvádíme na trh zbrusu nový produkt NetSHIELD od americké společnosti SnoopWall, který je první svého druhu v České republice. NetSHIELD poskytuje takové zabezpečení vnitřní sítě, na které firewally a antivirové programy nejsou určeny. Je vysoce škálovatelný a zabrání nežádoucímu přístupu, Spear Phishing, Ransomware a "Zero-Hour" útokům škodlivého softwaru.

 

Převezměte kontrolu nad svou sítí

Většina firem se dnes zaměřuje na zajištění organizace před hrozbami, které existují vně jejich sítí pomocí firewallů a systémů IDS / IPS. Nebo se spoléhají na technologie sloužící k zajištění koncových zařízení a blokování malware.

NetShield je další generací řešení pro řízení přístupu mobilních i pevných zařízení, které poskytuje důležité funkce do řetězce zabezpečení. Získáte přehled a kontrolu nad nedůvěryhodnými síťovými aktivitami prostřednictvím dynamického řízení pevných, mobilních a virtuálních koncových zařízení.

NetShield agentless design lze snadno integrovat do stávající podnikové infrastruktury, a je snadno spravovatelný, flexibilní, nákladově efektivní a vysoce škálovatelný. Je nasazen non-inline, což  zajišťuje, že může být připojen kdekoliv a odhalit a zajistit problém odkudkoliv.

 

Zabezpečte svou síť zevnitř ven

NetShield přináší bohatou sadu funkcí agentless Network Access Control (NAC) a kritické zabezpečení intranetu, které firewally a antivirová řešení neobsáhnou a kde dochází k 95% dnešních narušení. Dnešní hrozby se přesunuly za schopnosti a možnosti tradičních firewallů, obsahu proxy serverů a antivirového softwaru. Navíc, množství nejnovějšího ransomware bylo navrženo k obcházení těchto řešení a kořistí na neopatrných zaměstnancích, kteří nevědomky kliknou na škodlivé odkazy a přílohy. Patentovaný Pre-Cognition Engine NetShieldu je navržen tak, aby karanténa koncového bodu předcházela infekci.Patentovaný mechanismus zajišťuje jeho umístění do karantény s nulovým výskytem  false-positive chyb.

Klíčové vlastnosti:

 • Jednoduché nasazení a správa
 • Správa lokálních i vzdálených zařízení z jedné konzole
 • Zabezpečení kombinací funkcí detekce, blokace a karanténa
 • Stabilní, efektivní a optimální platforma
 • Agentless & Non-inline, zapojení kamkoliv, objevení a zabezpečení odkudkoliv
 • Vysoce škálovatelné: pro sítě od 25 do tisíců zařízení
 • Prosazení komplexní shody, audit a identifikace CVE
 • Malware databáze aktualizována každé 3 hod ~ karanténa Apts & Zero-Days

Další vlastnosti

 • NAC – aby se ke korporátním sítím připojily pouze důvěryhodné zdroje
 • Zero-hour malware a phishing karanténa – prevence ransomware s nulovou false positive chybou
 • Vulnerability assessment a patch management
 • Vykazování shody s bezpečnostními standardy
 • TLD blokování & Detekce MAC spoof

Měřitelné snížení rizika je nyní na dosah ruky. Je to vaše síť, která si zaslouží kvalitní péči. V současnosti hledáme partnery pro prodej uváděného produktu a připravují se vzdělávací akce, na kterých se budete moci s novinkou NetSHIELD blíže seznámit. Využijte rovněž možnosti vyzkoušení, které vám odhalí zranitelnosti vašich zařízení. Pro aktuální informace sledujte naše webové stránky www.datacom.cz a nebo neváhejte kontaktovat produktového manažera.

Padouši jsou dobří. Organizace musí být lepší."

Publikováno: 2016 08 29    |     Zpět na seznam aktualit
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.