Pozvánka na WEBEX: RADWARE DefenseFlow

Dovolte, abychom Vás pozvali na WEBEX prezentaci na téma “RADWARE DefenseFlow – Centralized Cyber Defense Control-Plane“.

RADWARE DefenseFlow

DDoS útoky představují velký problém pro operátory, poskytovatele internetu i cloudových služeb. RADWARE DefenseFlow umožňuje využít veškeré dostupné prostředky v síti pro detekci i mitigaci útoků. Umožňuje distribuovanou detekci na základě netflow, openflow (SDN) i integraci s detektory jiných výrobců. Nabízí možnost využít pro zastavení DDoS útoků DefensePro u zákazníka, scrubbing centrum operátora, CloudDDoS ochranu společnosti RADWARE, ale i flowspec nebo blackhole routing.

Video: SDN-Based DDoS Protection with Radware’s DefenseFlow

Praktické informace

Datum:  13. 10. 2016

Čas: 10:00 – 11:30 (GMT+1)

Prezentace:  Prostřednictvím  WEBEXu      

Prezentuje: Eran Danino  (Security Solution Architect, RADWARE)

Agenda: 

  • DefenseFlow – Centralized Cyber Defense Control-Plane
  • Možnosti nasazení (netflow, SDN/openflow, integrace s jinými výrobci, SmartTAP)
  • Živá ukázka

Registrace:  Potvrďte prosím účast odpovědí na e-mail petrl(at)radware.com.

 

Více informací lze najít v připojeném Radware DefenseFlow Whitepaperu. S RADWARE DefenseFlow se můžete rovněž seznámit pod odkazem DefenseFlow.

Publikováno: 2016 10 06    |     Zpět na seznam aktualit
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.