Posouzení Flowmon Data Retention řešení

Nabízíme vám zdarma posouzení vaší aktuální instalace data retention řešení. Rádi vám pomůžeme s optimalizací nasazené konfigurace vzhledem ke změnám vašeho síťového provozu od doby první instalace, jako jsou například: navýšení datového toku, nedostatečná kapacita kolektoru, změna infrastruktury, potřeba nových sond nebo navýšení počtu zákazníků.

Po bezplatné konzultaci s naším technikem vám předložíme zprávu o stavu vašeho řešení. V případě nutnosti upgrade rádi připravíme projekt pro schválení Policii CR. 

Publikováno: 2018 01 16    |     Zpět na seznam aktualit
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.