Partnerská školení Novicom

Na druhou polovinu února jsme v rámci podpory rozvoje partnerské sítě naplánovali další běh partnerských školení týkající se řešení z dílen Novicomu.

V rámci těchto školení je umožněno partnerům získat potřebné dovednosti v oblasti prodeje, implementace a následné podpory standardních produktů Novicomu - AddNet a MoNet.

datum

akce

region

18.2

Obchodní školení

Praha

19.2

Technické školení - AddNet

Praha

20.2

Technické školení - MoNet

Praha

 

V případě vašeho zájmu o účast na těchto školení, kontaktujte VUMS Datacom (Channel partner zodpovědný za rozvoj partnerské sítě) na adrese ivo.kubicek@datacom.cz.

Publikováno: 2015 02 02    |     Zpět na seznam aktualit
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.