Oznámeni finalisté ceny Fierce za inovaci v oblasti energie, vybrána i společnost RAD

Společnost RAD oznámila, že byla vybrána za finalistu letošního ocenění Fierce Innovation Awards: Energy Edition, což je program posuzování společnostmi veřejných služeb zajišťovaný vydavateli FierceEnergy a FierceSmartGrid. Společnost RAD byla potvrzena jako finalista v kategorii Cybersecurity.

Firma RAD byla vybrána za finalistu za svou inovační, v daném oboru nejpokročilejší rodinu produktů SecFlow.

Přihlášky finalistů vyhodnotil uzavřený panel vedoucích pracovníků významných severoamerických firem poskytujících služby veřejnosti včetně CenterPoint Energy, Commonwealth Edison, Duke Energy, Florida Power & Light, National Grid, Pacific Gas & Electric Company, Portland General Electric a San Diego Gas & Electric. Úplné profily členů poroty najdete na www.fierceinnovationawards.com

Veškeré přihlášky byly vyhodnoceny na základě následujících kritérií: inovace technologie, finanční dopad, tržní prověření, kompatibilita se stávajícími sítěmi, přínos pro koncové zákazníky a celková úroveň inovace.

„To, že jsme byli vybráni za finalisty této prestižní ceny, je významnou známkou oborového uznání vedoucí úlohy společnosti RAD ve vývoji moderních distribuovaných zabezpečovacích systémů pro dodavatele elektrické energie a jejich chytré sítě,“ prohlašuje Ulik Broida, viceprezident marketingu a obchodního rozvoje v RAD. „Právě z toho důvodu zavedly systém SecFlow po celém světě energetické firmy a další operátoři důležitých infrastruktur, jako jsou dopravní systémy, firmy dodávek vody a plynu i organizace pro zajištění bezpečnosti veřejnosti a bezpečnostní agentury,“ doplňuje.

Rodina SecFlow společnosti RAD je elementem řešení sítě se zajištěnými službami (Service Assured Networking) a je tvořena robustními ethernetovými přepínači/směrovači s vestavěnými bezpečnostními mechanismy vytvořenými speciálně pro aplikace SCADA. Kombinují funkce typicky vyžadující samostatná zařízení a poskytují výkonnou vrstvu distribuovaného zabezpečení s ochranou před útoky zevnitř díky detailní kontrole paketů.

O FierceMarkets

FierceMarkets, plně podřízená pobočka Questex Media Group, je vůdčím hráčem v oblasti médií B2B. Poskytuje informace a marketingové služby v oblasti telekomunikací, věd o životě, zdravotní péče, IT, energií, vlády, financí a maloobchodů prostřednictvím svého portfolia e-mailových novinek, webových sídel, webinářů a živě přenášených akcí. Každý pracovní den dosáhne široká škála publikací FierceMarkets více než 1,3 milionů vedoucích pracovníků ve více než 100 zemích.

Publikováno: 2014 10 29    |     Zpět na seznam aktualit
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.