Ocenění společnosti SnoopWall

Americká společnost SnoopWall, jež je naším dodavatelem technologie NetSHIELD, byla nedávno oceněna hned dvěma oceněními: „Cybersecurity Excellence Award“ a „Fastest Growing Security Company“.

Ohodnocení kvality výrobku v oblasti kyberbezpečnosti

Toto ocenění vyznamenává jednotlivce, výrobky a firmy, které vykazují vynikající kvalitu, inovaci a vedoucí postavení v oblasti informační bezpečnosti.

NetSHIELD ve verzi NANO je nejmenším zařízením na světě kontrolujícím přístup k síti (NAC).
Při řešení prevence narušení bezpečnosti disponuje mnoha důležitými funkcemi:

  • Zjišťuje a blokuje zero-day hrozby
  • Blokuje nedůvěryhodná zařízení připojená k síti
  • Objevuje zranitelná místa v síti

Nejrychleji rostoucí firma na poli IT bezpečnosti

SnoopWall také vyhrál 13. ročník 2017 Info Security Products Guide to Global Excellence Awards® v kategorii nejrychleji rostoucí firmy zabývající se IT bezpečností.

Toto ocenění vyzdvihuje firmy, které poskytují pokročilé „průlomové produkty a řešení", jež slouží ke zlepšení úrovně bezpečnosti a IT průmyslu jako celku. Soutěžící jsou seřazeni pomocí skóre sestaveného celosvětovým panelem složeného z více než 40 rozhodčích z různých průmyslových odvětví.

 

„Za tímto význačným úspěchem stojí neúnavná úsilí pomáhat malým a středním podnikům bránit se proti narušení bezpečnosti sítě nákladově nejefektivnějším a cenově dostupným způsobem, prostřednictvím důvěryhodných obchodních partnerů INFOSEC po celém světě."

-Gary S. Miliefsky, CEO, SnoopWall

Publikováno: 2017 03 07    |     Zpět na seznam aktualit
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.