Ocenění Radware: Frost&Sullivan Product Strategy Award

Technologická společnost Radware získala cenu Frost&Sullivan Product Strategy Award za kombinaci bezpečnostních produktů a služeb. Oceněn byl široký záběr DDoS a WAF řešení s odkazy na diferenciaci nabízených produktů:

  • Hybridní řešení jediného dodavatele: "Radware byl jedním z prvních, a zůstává jednou z mála bezpečnostních společností, která nabízí jak produkty tak služby založené na cloudu v oblasti mitigace DDoS, které používají stejnou technologii. Konkurenti Radware přicházejí čím dál častěji s podobným řešením, které je ale založené především na partnerství a spolupráci s Radware."
  • NBA pro detekci útoku: "Radware DefensePro dokáže detekovat útoky, které by jiná řešení mohla opomenout, včetně zero-day útoků, neznámých útoků a SSL šifrovaných útoků."
  • Flexibilní licencování: "Například Radware AMS řešení přichází s upgradovatelnou licencí pro škálovatelný výkon, který umožňuje zákazníkům „platit jak rostou“ a snížit tak kapitálové výdaje. Jiná řešení mitigace DDoS na trhu vyžadují, aby zákazník zakoupil největší box na základě kapacity své linky."

Šíře a hloubka mitigace DDoS Radware portfolia, spolu s nezbytným síťovým a Web Security řešením poskytuje řadu možností pro zákazníky, kteří potřebují řešit riziko DDoS útoku. Síla produktové řady společnosti Radware umožňuje soutěžit s velkými IT dodavateli a pomohla firmě k postupu na trhu. Za tento celkový výkon získal náš dodavatel Radware ocenění „Frost & Sullivan Product Line Strategy Leadership“. Více si můžete přečíst v Global DDoS Mitigation, Frost&Sullivan Best Practices Research.

Publikováno: 2016 10 18    |     Zpět na seznam aktualit
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.