Nový produkt od Radware - DefenseFlow

RADWARE doplnil své portfolio bezpečnostních produktů o DefenseFlow. DefenseFlow usnadňuje a rozšiřuje možnosti detekce a blokování DDoS útoků i v rozsáhlých sítích, které využívají netflow a openflow.

Útoky tak mohou být detekovány distribuovaně ve všech místech sítě a stejně tak mohou být i blokovány v nejbližším vhodném místě. DefenseFlow umožňuje přesměrování na DefensePro – ať už hardwarové nebo virtuální. To dává prakticky neomezenou škálovatelnost a možnost vybrat optimální scénář nasazení DDoS ochrany.

DefenseFlow umožňuje integraci s netflow řešením třetích stran, sám je dostupný ve variantě s integrovaným netflow collectorem a díky podpoře openflow umožňuje už dnes integraci i do SDN sítí.

Publikováno: 2015 05 19    |     Zpět na seznam aktualit
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.