Novinky v AddNetu

Nová verze AddNetu přináší několik zajímavých novinek, usnadňujících práci a zvyšující užitnou hodnotu řešení.

  • AddNet nyní umožňuje automatické sledování změn konfigurací aktivních prvků a jejich archivaci pro definovaný počet záloh. Díky tom, že AddNet je plně heterogení (není omezen pouze na aktivní prvky jednoho výrobce), získávají provozovatelé AddNetu unikátní řešení i pro správu aktivních prvků.
  • Byl dále vylepšen systém auditu pohybu zařízení na síti. Nová verze přináší rychlejší zobrazování auditních informací v monitoru a vyšší přehlednost údajů.
  • Byl usnadněn zápis DHCP voleb pro typ řetězec.

Řešení AddNet, integrující v sobě pokročilou správu IP adresního prostoru, základních síťových služeb a řízení přístupů do sítě (systém IPAM/DDI/NAC), významně napomáhá při plnění požadavků kladených v ZoKB (Zákon o Kybernetické bezpečnosti).

Publikováno: 2015 02 23    |     Zpět na seznam aktualit
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.