MultiHaul Terragraph

Společnost Siklu Communications ohlásila příchod nové, celkem už třetí, generace svých přístupových systémů pro pásmo 60GHz. Na rozdíl od předchozích, proprietárních, zapadá tato nová řada do konceptu Terragraph.

Co je to Terragraph? Gigabitová technologie splňující nejvyšší nároky na širokopásmovou bezdrátovou spolehlivou a bezpečnou komunikaci. Iniciováno Facebookem. Bezlicenční pásmo, mesh topologie, gigabitové rychlosti, softwarově definovaná síť, nízká latence, interoperabilita mezi výrobci… to jsou atributy moderní přístupové sítě. Toto je budoucnost pásma 60GHz.

Firma Siklu, trpaslík mezi giganty, opět prokázala, že dokáže držet krok se světovou špičkou. Dodávky první verze zařízení pro komerční provoz lze očekávat začátkem příštího roku. Čeká nás ještě dlouhá cesta, ale vše nasvědčuje tomu, že rok 2021 bude rokem Terragraphu.

obrázek produktu Siklu

Publikováno: 2020 12 07    |     Zpět na seznam aktualit
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.