Monitoring síťového provozu jako švýcarský nůž

Chystáte se na Radiokonferenci pořádanou 1. března v Kongresovém centru Tower Park? Pak si mezi přednáškami z aktuálního dění v oblasti radiových sítí, sdílení telekomunikační infrastruktury a představení novinek, určitě udělejte čas na přednášku našeho produktového manažera Ivo Kubíčka od 13:30 hodin.

O čem přednáška bude?

Tradiční síťové služby řeší stále víc netradičních požadavků. Monitoring síťového provozu je relativně novou disciplínou, kde na čele řešení figuruje český systém Flowmon. Jak se vypořádat se zákonnými požadavky na monitoring provozu, čím detekovat anomálie v provozu, co použít na ochranu před DDoS útoky? Na to všechno budete po prezentaci budete znát odpověď i Vy.

  • Kdy: 1.3.2017 v 13:30 hodin (registrace u pořadatele do 22.2.2017)
  • Kde: Konference Radiokomunikace, Tower Park (Mahlerovy sady 1, Praha Žižkov)
  • Přednášející: Ivo Kubíček
Publikováno: 2017 02 07    |     Zpět na seznam aktualit
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.