Mimosa - nový dodavatel mikrovlnných spojů

Navázali jsme spolupráci s americkou společností Mimosa - globálním výrobcem mikrovlnných spojů se sídlem v Santa Clara v Kalifornii. Firma byla založena v roce 2012, nejprve si velmi rychle vydobyla dobrou pozici na domácí trhu a následně expandovala do celého světa. Využívají nejmodernějších technologií a trendů, za svá řešení obdržela řadu ocenění.

Mimosa Networks se soustřeďuje na bezlicenční kmitočtová pásma. Portfolio zahrnuje jak řešení bod-bod tak i systémy bod-více bodů. Pro zlepšení vlastností a zvýšení odolnosti proti rušení, zvláště v intenzivně využívaných kmitočtových pásmech, vyvíjí a vyrábí i vlastní speciální anténní systémy. Unikátní je cloudový management, poskytující komfortní možnosti end-to-end správy služeb až ke koncovému zákazníkovi. Další příjemnou vlastností řešení firmy Mimosa je jednoduchost instalace a následné údržby.

Publikováno: 2018 03 26    |     Zpět na seznam aktualit
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.