macmon webinář: Safeguarding IT and Medical Networks

Společnost macmon připravila zajímavý webinář v anglickém jazyce o macmon NAC v kritické infrastruktuře. Konkrétně půjde o sítě ve zdravotnictví a jejich zabezpečení. Zdravotníci při využití moderních přístrojů potřebují dostat k výsledkům vyšetření svého pacienta digitálně - ať už jde o CT, laboratorní výsledky,nebo třeba magnetickou rezonanci. To nutí IT oddělení zdravotnických zařízení integrovat dosud oddělené sítě.

Jak ale tato citlivá data zabezpečit?

Je možné chránit síť před neoprávněným přístupem, a to i bez velkých finančních nebo personálních výdajů?

Plánovaný webinář vám poskytne přehled o konkrétních požadavcích na zabezpečení sítě ve zdravotnictví a o tom, jak je lze implementovat pomocí řešení macmon NAC. 

Základní informace

 

 

Publikováno: 2021 03 19    |     Zpět na seznam aktualit
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.