macmon webinář: Safeguarding Industrial Networks with macmon NAC

Tématem webináře tentokrát je možnost, jak chránit a zabezpečit průmyslové a výrobní  sítě.
Rostoucí význam sítě WLAN ve výrobním prostředí není natolik překvapivý, jelikož na rozdíl od pevné kabeláže umožňuje flexibilní přenos dat mezi stroji. Kromě toho mohou zaměstnanci snadno přistupovat k zařízením, aplikacím a datům.
Kromě ekonomických výhod - protože pro výměnu dat slouží standardní komponenty - se ovšem zvyšuje potenciální riziko. S rostoucím propojením výrobních systémů, které v některých případech zasahuje i do kancelářského prostředí, roste složitost a zranitelnost sítí. A na rozdíl od kancelářského prostředí nelze citlivé komponenty ve výrobních sítích (roboti, stroje a ovládací prvky) chránit obvyklými prostředky.

Základní informace

 

Publikováno: 2021 08 09    |     Zpět na seznam aktualit
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.