macmon NAC Smart - pro bezpečné Vánoce

Řešení macmon NAC Smart je chytrým pomocníkem každého administrátora. Plánujete zvýšit zabezpečení své sítě? Máme pro Vás ideální nástroj. Ať už vám jde o zjednodušenou implementaci RAIDUS serveru nebo potřebujete vynutit dynamickou či statickou segmentaci, či je snad libo topologickou mapu? Poradíme si se vším!

Vaše síť bude chráněna před nežádoucími živly vně sítě, už žádné neověřené koncové body. Problémová zařízení, která nepodporují běžné formy autentizace? Žádný problém, díky možnosti využití kombinovaných standardů je macmon schopen zajistit řádný přístup pro jakékoliv zařízení. Ať už se jedná o počítač, výrobní linku, rentgen nebo kávovar, macmon si s ním poradí díky footprintu zařízení.

Nyní k dispozici od 150 nodů na tři roky za 3990€.

Chcete vědět více? Neváhejte nás konktaktovat prostřednictvím formuláře pod článkem.

Publikováno: 2020 11 27    |     Zpět na seznam aktualit
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.