Jak můžete zdvojnásobit efektivitu IT s ADC a bezpečnostními službami?

Dodávka aplikace a bezpečnostní služby jsou považovány za komplexní služby pro správu, které vyžadují vysoce kvalifikované odborníky. Chcete se dozvědět, jak snížit IT zátěž na tyto služby o 90 %? Chcete snížit svou závislost na ADC a bezpečnostních expertech?

Přidejte se na webinář společnosti Radware, který vysvětluje, jak mohou automatizační nástroje pomoci vašemu IT získat víc ze svého ADC a bezpečnostních zařízení.

  • Kdy: 21.3.2017 15:00 GMT/UTC (London)
  • Kde: Radware webinář
  • Přednášející: Yaron Azerual, ADC Product Marketing Manager, Radware
Publikováno: 2017 03 15    |     Zpět na seznam aktualit
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.