Internet věcí – Smart City

Řešení Smart City/Safe City vyžaduje bezpečné a spolehlivé připojení pro podporu digitální infrastruktury. Díky kombinaci robustních přepínačů / směrovačů s technologií PoE a širokopásmových bezdrátových radiostanic s garantovanými SLA umožňuje RAD obcím zajistit šifrované připojení IPsec přes jakékoliv síťové spojení. Řešení RAD poskytují ochranu a kontinuitu služeb pro kritické systémy – veřejnou bezpečnost, optimalizaci provozu a inteligentní služby.

Podporovaná zařízení zahrnují:

  • Bezpečnostní kamery
  • WiFi přístupové body
  • Zobrazovací tabule
  • Inteligentní uzly senzorů
  • Koncentrátory měřidel

Proč nasadit bezpečnou komunikaci od společnosti RAD jako Smart City připojení:
Případová studie – Smart City Application Connected Across Wireless and Fiber Network.

Publikováno: 2017 05 30    |     Zpět na seznam aktualit
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.