Flowmon produktové školení pořádané VUMS DataCom

Produktové školení pořádané v sídle VUMS DataCom určené pro nové i stávající obchodní partnery naváže na obchodní školení a uskuteční se 23. února od 9 hodin. Registrujte si své místo pomocí registračního formuláře u tohoto článku. 

Produktové školení

Vzdělávací akce je plánována pro obchodníky, pre-sales techniky, implementátory a ostatní pracovníky partnerů Flowmon Networks. Zajistí vhled do produktového portfolia řešení Flowmon (sondy, kolektory, specializované moduly), use-cases a modelových nasazení. Výsledkem školení  budou informovaní účastníci o produktu Flowmon, jeho představení(pre-sales) a základní nastavení. Tréning je zakončen testem, jehož výsledkem je předání certifikátu Flowmon Certified Solution Consultant. toto školení je základním školením řešení Flowmon a účast na něm je nezbytnou podmínkou pro možnost absolvovat pokročilá technická školení.

Základní informace

  • Kdy: 23. února 2017 od 9:00 do 15:00 hodin
  • Kde: VUMS DataCom (Budova A, Lužná 591, Praha 6, Velká zasedačka)
  • Přednášející: Ivo Kubíček
  • Určeno pro: nové i stávající partnery
  • Registrace: pomocí kontaktního formuláře níže
Publikováno: 2017 01 26    |     Zpět na seznam aktualit
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.