Flowmon obchodní školení pořádané VUMS DataCom

Obchodní školení pořádané v sídle VUMS DataCom určené pro nové i stávající obchodní partnery proběhne již 22. února od 9 hodin. Registrujte si své místo pomocí registračního formuláře u tohoto článku. 

Obchodní školení

Tréning je nachystán na míru pro obchodníky našich partnerů. Během akce se budeme věnovat představení cílové skupiny řešení Flowmon, seznámíme Vás s jejich specifiky, požadavky a možnostmi prodeje v jednotlivých vertikálách. Vedle prodeje ako jednoho tématu se rovněž zmíníme o  cross-sale a up-sale, nabídneme příklady z praxe, reference, hodnocení konkrétních zákazníků, příklady nasazení, licenční politiku a jiné. Osvětlíme jednotlivé úrovně partnerství, systém ochrany obchodních případů, informační kanály a rovněž probereme podporu, kterou partnerům Flowmon Networks dává. Po absolvování výuky a závěrečného otestování získáte certifikát Flowmon Certified Sales Consultant, který je nutný pro získání vyšších úrovní partnerství. Na absolvované školení lze navázat Produktovým školením, díky kterému hlouběji poznáte vlastnosti řešení Flowmon, což vylepší jednání s klienty.

Základní informace

  • Kdy: 22. února 2017 od 9:00 do 15:00 hodin
  • Kde: VUMS DataCom (Budova A, Lužná 591, Praha 6, Velká zasedačka)
  • Přednášející: Ivo Kubíček
  • Určeno pro: nové i stávající partnery
  • Registrace: pomocí kontaktního formuláře níže

 

Publikováno: 2017 01 26    |     Zpět na seznam aktualit
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.