Flowmon ADS 11 - Balíček obchodních nástrojů pro partnery

Jedním z hlavních témat ve firmách a společnostech napříč segmenty byla a stále je kybernetická bezpečnost. Toto téma, ještě palčivější vzhledem k letošní celosvětové situaci, chce každý umět řešit rychle a dostatečně. Proto našim partnerům představujeme balíček Flowmon ADS 11 od našeho českého dodavatele Flowmon Networks, který odpovídá těmto požadavkům. Navíc také přináší silné obchodní argumenty a poskytuje tak nové příležitosti. Nový balíček materiálů, jež vám může pomoci uspět při prezentaci Flowmon ADS 11 vašim stávajícím nebo novým potenciálním zákazníkům.

K dispozici je také tříměsíční trial plně funkčního Flowmon ADS 11, a to až do konce roku 2020.

V materiálu naleznete:

  • Nové prezentace připravené k použití
  • Produktové brožury uvádějící benefity a funkce Flowmon ADS 11
  • PCAP soubory, můžete tak živě a na reálných příkladech představit schopnosti ADS 11
  • Grafické materiály
  • Prezentaci na téma Flowmon vize a roadmapa 2020

 

Publikováno: 2020 08 25    |     Zpět na seznam aktualit
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.