Ethernet prostřednictvím různých přístupových technologií

Článek poskytuje přehled různých přístupových technologií (označovaných také jako technologie „první“ nebo „poslední“ míle), které mohou být využity pro poskytování služby Carrier Ethernet definované ve standardech Metro Ethernet Forum (MEF).

Cílem je ukázat, že poskytovatelé služeb, kteří chtějí nabízet služby Carrier Ethernet, mohou využít různé přístupové technologie, aby byli schopni zajistit efektivní pokrytí všech oblastí, kde se nachází jejich zákazníci. 

 • Carrier Ethernet.pdf (785.01Kb)
 • Publikováno: 2015 02 06    |     Zpět na seznam aktualit
  Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

  Dokument

  PRO VÁS
  popup

  Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


  Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


  Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.