ECI finalistou ve Fierce Innovation Awards

Společnost ECI byla vybrána jako finalista v kategorii páteřních sítí díky svému inovativnímu špičkovému produktu série Apollo 9900 - vysokokapacitní, vícevrstvé spínací platformy speciálně vhodné do páteřní sítě. 

Žádosti finalistů byly přezkoumány exkluzivním panelem manažerů z velkých telekomunikačních společností jako jsou Verizon, TeliaSonera, Comcast, Sprint anebo T-Mobile. Jednotliví finalisté byli hodnoceni ve čtyřech oblastech – efektivita, jednoduchost použití a návratnost investic (ROI), inovativnost a dopad na koncového uživatele. 

„Jelikož provoz v síti stále roste – díky cloudovým službám, video streamingu, a 4G / 5G mobilním technologiím – tlak na páteřní síť se násobí. Poskytovatelé služeb chtějí zajistit, aby nynější investice vložené do páteřní sítě zajistily její funkčnost po mnoho let. V tomto kolísavém podnikatelského prostředí s ní musí být nakládáno jako se strategickou výhodou.“ 

-Jimmy Mizrachi, EVP Global Portfolio, ECI 

 Společnost ECI považuje za klíčové 4 podnikatelské výzvy: 

  • Vytvoření širokopásmového připojení pro rychlou reakci na požadavky služeb a na změny provozu v síti. 
  • Maximalizování kapacity s ohledem na fyzická omezení (např. Shannon limit). 
  • Optimalizovaná podpora přenosu paketů, které jsou zdrojem nárůstu provozu v síti. 
  • Nabídka nových inovativních služeb v oblasti přenosu dat a funkcí, které jsou zdrojem příjmů. 

ECI Telecom je globální poskytovatel inovativních síťových řešení pro kritickou infrastrukturu stejně jako pro operátory datových center a poskytovatele komunikačních služeb. Poskytuje jednotný systém řízení sítě a komplexní sadu profesionálních služeb.

Publikováno: 2016 12 12    |     Zpět na seznam aktualit
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.