DEN se SIKLU

aneb osvědčené recepty pro budování sítí budoucnosti v oblasti milimetrových vln

 

Bylo, nebylo. V pásmu milimetrových vln panovalo přízračné ticho. Pár odvážlivců se vypravilo do těch končin a zaplatilo za to vysokou cenu. Pak se objevuje Siklu se svým přelomovým rádiem postaveným na křemíkové úrovni a to spouští revoluci. Ceny padají až o 90 %, zařízení se podstatně zmenšují, výkon stoupá do oblak a – tehdy se rodí nový trh.

Od těch dob dodalo Siklu na tento trh tisíce a tisíce rádiových spojů telekomunikačním operátorům, ISP, systémovým integrátorům, podnikům i organizacím všeho druhu a společenského stavu a převzalo vládu nad touto oblastí. Česká republika a Slovensko patřily od počátku mezi země, kde se značka Siklu velmi dobře zabydlela.

Letos na podzim přijíždí Siklu do České republiky a přináší spoustu nových zajímavých informací. K životnímu prostředí přívětivá technologie Siklu se v areálu bývalého mlýna uprostřed nádherného zeleného údolí představí programem bohatým na technické workshopy, sdílení osvědčených postupů, živá dema, zkušenosti z nasazení a nebudou chybět ani další lahůdky.

Zjistěte, zda můžete využít pásmo 60 a 70/80 GHz pro budování bezdrátové sítě s rychlostí a spolehlivostí optického vlákna. Ať se jedná o základ pro 5G sítě, páteř nebo přístupovou vrstvu ISP sítí, Smart City aplikace nebo propojení v rámci areálu, Siklu má pro vás to správné řešení.

  • Kdy:       středa 11.9.2019
  • Kde:       Resort Green Valley, Chotýšany (nocleh si rezervujte u nás)
  • Cena:     zdarma (s výjimkou ubytování, které si účastníci hradí sami)
  • Program: k dispozici zde

Registrovat se můžete pomocí našeho kontaktního formuláře, do zprávy stačí napsat DEN se SIKLU. Přihlašujete-li najednou více účastníků, doplňte prosím jména.  Těšíme se na setkání s vámi!

Publikováno: 2019 08 21    |     Zpět na seznam aktualit
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.