Další nový spoj Siklu se zajímavou cenovkou

Mikrovlnné spoje Siklu jsou v České republice velice populární, zatím však našly své místo zejména u ISP operátorů. Proto nyní přicházíme s nabídkou spoje, který oslovuje i jiné segmenty uživatelů.

Základní kapacita je 100 Mb/s halfduplexně a lze ji navýšit na 200 Mb/s. Ostatními parametry se shoduje se spojem EH-1200TX, přesto se nejedná o další variantu tohoto spoje!

Tento spoj doplňuje portfolio spojů Siklu a cílí na aplikace typu firemní přípojky, kamerové sítě, privátní podnikové sítě a podobně. S projektovou cenou pod 50.000 Kč za kompletní spoj je to výhodná alternativa ke stávajícím bezlicenčním spojům v pásmech 10, 17 nebo 24GHz.

Spoje jsou zatím dostupné pouze v ČR a my jsme poctěni, že můžeme pomoci výrobci s rozvojem trhu s bezdrátovými přístupy!

 

Publikováno: 2016 02 10    |     Zpět na seznam aktualit
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.