ChannelWorld – studie o ICT distribuci a prodejních kanálech

Zúčastněte se krátkého průzkumu a získejte na oplátku výslednou studii a možnost ročního předplatného časopisů IDG zdarma.

Váš názor se počítá

Již dva měsíce probíhá průzkum ChannelWorldu (IDG Czech Republic), ve kterém mohou reselleři zhodnotit výrobce a distributory a pomohou tak vytvořit studii mapující trh prodeje a distribuce ICT. Mnoho z nich již vyjádřilo svůj názor. Pro dosažení co nejpřesnějšího výsledku je nyní možné odpovědět také přes pětiminutový on-line dotazník.

Pokud se do průzkumu zapojíte i Vy, pomůžete tím navýšit počet respondentů (při zachování reprezentativnosti) a tím i zpřesnit hodnocení co největšího počtu distributorů.

Váš názor má cenu

Každý respondent, který vyplní dotazník, od ChannelWorldu následně získá studii s výsledným hodnocením a v případě zájmu mu bude poskytnuto zdarma roční předplatné časopisů IDG (ChannelWorld + Computerworld + CIO Business World + Security World).

channelworld awards 2016

 

Publikováno: 2016 11 23    |     Zpět na seznam aktualit
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.