Ceragon distribuce

Váš spoj odešleme ještě dnes!

Ceragon produktZvažujete nasadit do sítě nový spoj? Nejste spokojen se svým stávajícím dodavatelem nebo nemáte prozatím v síti spoj požadovaných parametrů? Pošlete nám stručně své požadavky a vyžádejte si naši nezávaznou nabídku! Nejprodávanější typy spojů držíme skladem.

Profesionální podpora a školení

seminářMáte v síti spoje Ceragon a nejste si jisti zda využíváte plně jejich možností? Nemáte své spoje plně pod kontrolou? Máte nové techniky které potřebujete zaškolit pro případný servis? Informujte se u nás o nejbližších termínech školení!

SLA na náhradní díly

Provozujete spoje Ceragon nemáte kam se obrátit s problémy? Nemáte zálohu a bojíte se co nastane v případě poruchy? Ve spolupráci s našimi dlouholetými partnery poskytujeme i SLA v rozsahu a s parametry dle vašeho konkrétního požadavku. Napište nám co potřebujete a my Vám nabídneme řešení! 

Instalace

Nemáte zkušenosti s mikrovlnnými spoji a potřebujete je? Nemáte vlastní technický personál? Řekněte nám co a jak potřebujete propojit a my vám vše zajistíme na klíč, od návrhu až po pozáruční servis.

Spoj jako služba

Potřebujete bezdrátové propojení a nechcete se věnovat všem těm starostem s návrhem, instalaci, integrací a následnou technickou správou? Potřebujete spoj jen dočasně a nechce se vám investovat do jeho nákupu? Umíme vám nabídnout i spoj jako službu. Za měsíční paušál Vás zbavíme rizika a starostí.

O nás

dc logo

VUMS se stal partnerem Ceragonu již v roce 1999, ještě v době kdy se jmenoval Giganet.
Od té doby jsme dodali na český trh více než 1000 spojů a náš vzájemný obrat dosáhl stovek milionů korun.

  

Jsme specialisté v oblasti datových komunikací a současně jsme lidé s respektem k dění kolem nás. Záleží nám na vyšších společenských principech, respektujeme je, prolínají se do našeho každodenního života. Záleží nám na tom, kdo jsou naši zákazníci a k čemu naše řešení a produkty používají.

Dlouhodobě se profilujeme jako technologická firma. K dodávaným mikrovlnným spojům Ceragon poskytujeme technické konzultace, kalkulace dostupnosti, kmitočtové návrhy, podporu při žádosti o individuální oprávnění, ale i následnou podporu nejen v rámci záruky na HW, ale i pomoc při problémech při implementaci do sítě. Rovněž se zaměřujeme na odborné vzdělávání, kde nabízíme celé spektrum technologických školení a produktových certifikačních školení.

Kontakt

Máte-li zájem o něco z výše uvedeného nebo vás zajímá cokoli z problematiky spojů Ceragon, neváhejte nás kontaktovat.

Publikováno: 2017 03 27    |     Zpět na seznam aktualit
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.