Allot Secure Service Gateway: připojení kdykoliv a odkudkoliv

Spoléhá vaše firma na kvalitní připojení kdykoliv a odkudkoliv? Efektivní (nejen dostupnost, ale i zabezpečení) práce s aplikacemi se přímo odráží ve výkonu respektive efektivnosti fungování celé organizace. Sítě už nejsou jen LAN, WAN a internetová konektivita. Přístupy do cloudu, mobilní aplikace - i to jsou klíčové datové provozy, které mohou ovlivnit vnímánní vaší organizace nejen zaměstnanci, ale hlavně jejími zákazníky. Nemluvě o možnosti útoků a bezpečnostních hrozeb, které mohou výrazně ublížit obchodu a životaschopnosti Vaší firmy.

Allot Secure Service Gateway kombinuje funkcionalitu Allot Service Gateway se silnou webovou a DDoS ochranou. Nabízí jednoduché škálovatelné řešení, které v konečném důsledku snižuje náklady na zajištění
a zabezpečení kvalitního provozování aplikací. Nepotřebujete žádné další zařízení v racku, zvládnutí managementu dalšího systému. QoE vaší sítě a zároveň bezpečnost aplikací i jejich dat může být vylepšena při podstatně nižších celkových nákladech vlastnictví.

Allot Secure Service Gateway byla navržena speciálně tak, aby poskytovala firmám či operátorům nejefektivnější a snadno spravovatelnou kombinaci real-time viditelnosti, analytiky, bezpečnostní politiky a řízení šířky pásma (bandwidth management). Chrání síť proti webovým hrozbám jako jsou viry, malware, phishing, DDoS útoky a jiné anomálie.

S Allot Secure Service Gateway můžete:

  • sledovat, jak jsou kritické aplikace výkonné a jak podporují uživatelskou produktivitu
  • kontrolovat výkon aplikací a zlepšit QoE dle vašich priorit
  • udržovat škodlivé nebo neoprávněné uživatele/aplikace mimo vaši síť
  • neutralizovat hrozby a zajistit průběžně vysokou výkonnost podnikových aplikací
  • vynucovat bezpečnostní politiku pro shadow IT, BYOD, využití zdrojů
  • odstraňovat a řešit problémy se sítí v reálném čase
  • zjednodušit a automatizovat své operace
  • snížit provozní a celkové náklady

Více informací o našem dodavateli Allot naleznete zde.

Publikováno: 2016 10 24    |     Zpět na seznam aktualit
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.