3 inovativní formy nasazení NACu v praxi

V minulém webináři s názvem „3 základní funkce NG NAC“ jsme si ukázali, co to NAC vlastně je, jeho principy a fungování. 

Nyní bychom se zaměřili na konkrétní případy nasazení NACu v praxi. Budeme mluvit o 3 řešeních s různými přístupy a přínosy. Vybrali jsme si záměrně různá řešení s odlišným přístupem NACu, jelikož díky nim pokryjeme kompletně potřeby zákazníků napříč celým trhem.

Popisovaná řešení si najdou své uplatnění, ať už se jedná o datová centra s cloudovými službami, rozsáhlé společnosti holdingového typu (společnosti s mnoha geograficky rozdílnými LANy) a nebo tradiční sítě bez ohledu na velikost (od SMB až po Corporate). Všechna diskutovaná řešení pokrývají i nové technologické směry jako například BYOD. 

Nejenom nové legislativní požadavky, jako je např. GDPR, ukazují na zvyšující se potřebu úpravy provozování tradičního ICT. Diskutovaná řešení nejen zvýší bezpečnost, ale synergicky pomohou i se zjednodušením provozování kritických systémů.

Zvažte, jestli budete dál provozovat ICT model 1999 nebo posunete vaše aplikace do druhé dekády jednadvacátého století. Nechte se inspirovat dalším z našim webinářů.

Základní údaje o webináři

Publikováno: 2017 03 20    |     Zpět na seznam aktualit
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.