Seminář aktivní bezpečnosti sítě

Společnost VUMS DataCom, channel partner a distributor společností NOVICOM a INVEA-TECH, Vás zve na další z řady seminářů věnovaných konceptu Aktivní bezpečnosti sítě, který připravili odborníci z Network Security Monitoring Clusteru (NSMC).

V průběhu semináře se dozvíte o možnosti zajištění kybernetické bezpečnosti vaší organizace v souladu s posledními trendy a legislativními požadavky (zákon o kybernetické bezpečnosti – ZoKB, resp občanský zákoník).
Dozvíte se, v čem je tento koncept unikátní a co přináší nad rámec běžných postupů řešících oblast ICT bezpečnosti většinou pouze partikulárně. Seminář se zaměří především na nástroje pro zajištění komplexní IP adresní správy s integrovaným řízením přístupu do sítě – DDI/NAC (AddNet), behaviorální analýzu sítě – NBA (FlowMon ADS) a nadstavbová řešení pro správu kybernetických incidentů (SOC, Log Management a SIEM).
Zajímavým doplňkem může být pro mnohé cenný praktický návod vypracovaný odborníky z NSMC, jak se k problematice kybernetické bezpečnosti a ZoKB postavit a to nejenom po stránce technologické, ale i procesně-organizační.
Produkty společností NOVICOM a INVEA-TECH vám v rámci setkání budou představeny v živých ukázkách.

Akce proběhne 17.9.2015 v prostorách Hospodářské komory hl. m. Prahy v Praze 1, Nám. Franze Kafky 7.
Začátek je plánovaný na 13:00, konec prezentací před 17. hodinou. Následovat bude ochutnávka vín spojená s výkladem someliéra.
Registrovat se můžete pomocí formuláře, na který je odkaz níže.

Informace o produktech:
AddNet
společnosti NOVICOM

je unikátní systém určen pro správu rozsáhlých sítí, kde je vyžadována vysoká míra provozní spolehlivosti. Integruje v sobě DDI nástroje pro IP správu (adresní plánování, DHCP, DNS), L2monitoring, NAC (řízení přístupu do sítí) a řízení BYOD. 
FlowMon ADS společnosti INVEA-TECH
slouží k monitoringu a analýze provozu datové sítě, odhalování provozních a bezpečnostních problémů a anomálií, zvýšení bezpečnosti, eliminaci nežádoucí forem či zdrojů provozu, zjednodušení identifikace příčin problémů a celkovému zjednodušení správy datové sítě. 
Řešení SOC (Security Operation Center) společnost AXENTA
vychází mimo jiného z dlouhodobých zkušeností s řešeními LogManagementu a SIEMu a realizací systémů kybernetické bezpečnosti. Odborníci z AXENTA představí unikátní službu SOC, která umožňuje začít řešit kybernetickou ochranu organizace prakticky okamžitě a to bez významnějších investičních výdajů a nutného personálního zabezpečení. 

Publikováno: 2015 08 26    |     Zpět na seznam aktualit
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.