Tento produkt spadá pod tyto typy produktů:
  • EDD

Acceed

Rodina systému ACCEED jsou zařízení určené pro služby Carrier Ethernet. Portfolio obsahuje různé moduly plug-in karet a koncových zákaznických zařízení určené pro optické, ale i vázané-spolupracující (bonded) metalické sítě.

ACCEED 1000 series podporuje vysokorychlostní symetrické "spolupracující měděné páry" (bonded) určené pro Carrier Ethernet služby, pro MSAN/DSLAM a systém ULAF+. Metalické "spolupracující" (bonding) páry (až 16-párů) pracují s přenosovou rychlostí až 15,3 Mbit/s na pár.

Acceed
Kontaktovat produktového manažera
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.