WDM

WDM

Přenos dat po barvách spektra má jednak svůj romantický rozměr, ale hlavně je nesmírně praktický. WDM technologie dokáže mnohonásobně zvýšit propustnost optických vláken a umožnit tak například zálohování datového centra, sdílení zákaznických aplikací, nebo sdílení optického vlákna mezi více uživateli. WDM systémy navíc podporují klasické TDM/SDH technologie, je tak možné rozšířit datovou propustnost při zachování klasických TDM/SDH aplikací. Reprezentujeme přední WDM dodavatele, proto dokážeme dodat řešení od jednoduchých konfigurací bod-bod po komplexní DWDM sítě. S instalacemi a podporou WDM sítí máme mnohaleté zkušenosti.

SEZNAM ŘEŠENÍ / VYBERTE VHODNÉ ŘEŠENÍ

WDM - vícenásobné využití optických vláken

Optické kabely, přenosové médium, o jehož využití k datovým přenosům se uvažovalo již od 50. let minulého století. První kabely byly pokládány už od 70. let, nicméně k masivnímu využívání došlo až později díky dramatickému snížení útlumu vlákna spolu s rozvojem souvisejících technologií, hlavně transceiverů. Dnes jsou optické kabely i související technologie cenově běžně dostupné a pokládání optických kabelů je považováno za dobrou investici do budoucna.

Detail řešení
10
:34:93:
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje k zařazení do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.