Spoje Siklu s 60cm anténou

Mikrovlnné spoje pro nelicencované pásmo 70GHz (E-band) s názvem EtherHaul 1200L izraelské firmy Siklu se velmi rychle dostaly do povědomí odborné věřejnosti. Staly se velmi oblíbenými pro svou vysokou užitnou hodnotu a nízkou cenu. U spojů na krátké vzdálenosti úspěšně konkurují i oblíbeným 10,5GHz technologiím.
Firma Siklu připravuje již na podzim tohoto roku uvolnění verze EtherHaul™ 1200 s kapacitou plných 1000Mbps half duplex. Tyto spoje se budou oproti původním předpokladům dodávat nejen s parabolickými anténami 30cm, ale i 60cm. Vyšší nároky na instalaci budou vykoupeny větší překlenutelnou vzdáleností spoje.
VUMS DataCom je autorizovaným distributorem mikrovlnných spojů Siklu v České republice. Spoje EtherHaul™ 1200 s kapacitou 1000Mbps a s oběma typy antén budou k dispozici našim partnerům a uživatelům krátce po uvolnění této verze výrobcem.