Access Control

Většina současných sítí je chráněna před útokem z Internetu, který je považován za největší bezpečnostní riziko. Ve skutečnosti je stále drtivá většina útoků na korporátní sítě provedena zevnitř organizace - z lokální sítě. Firemní lokální sítě se rozšiřují a často je těžké zpětně zmapovat, kde jsou jaké aktivní porty, přidávají se obyčejné Ethernet rozbočovače pro lokální zvýšení počtu zásuvek. Současně stále více uživatelů používá bezdrátový přístup k síti a to jak z pracovních notebooků, tak soukromých a také různých mobilních zařízení. Je těžké dohledat, kdo se odkud připojil, k jaké aplikaci a jaká přenesl data. Neznáme přesný adresní plán, rezervujeme adresy, které se dávno nepoužívají. V případě útoku jsme bezbranní a nedokážeme identifikovat útočníka.

{ newsToArea }

 • 2017 03 07

  Ocenění společnosti SnoopWall

  Americká společnost SnoopWall, jež je naším dodavatelem technologie NetSHIELD, byla nedávno oceněna hned dvěma oceněními: „Cybersecurity Excellence Award“ a „Fastest Growing Security Company“.

  Více
 • 2016 08 17

  Školení Novicom v září 2016

  Aktuální plánovaná školení, která proběhnou během měsíce září v prostorách společnosti VUMS DataCom.

  Více
  Školení Novicom v září 2016
 • 2016 04 01

  Webinář DoS/DDoS pro pokročilé

  O problematice DoS/DDoS útoků jsme mluvili na webináři, který proběhl 23 března. Vysvětli jsme co je podstatné pro výběr řešení pro obranu před DDoS útoky - tři základní parametry obranných...

  Více
  Webinář DoS/DDoS pro pokročilé
 • 2016 03 03

  Webinář - problematika DoS/DDoS útoků

  DoS/DDoS útoky jsou jedny z nejznámějších a nejrozšířenějších. Víme o nich, slyšíme že nastaly výpadky sítí pod DDoS útoky, někteří z nás je i zažili a museli se bránit, nebo čekat, až útok...

  Více
  Webinář - problematika DoS/DDoS útoků
 • 2015 05 21

  Webinář na téma jak ochránit vaše aplikace v prostředí hybridního cloudu

  Seznamte se s nabídkou cloudových služeb společnosti RADWARE: - Cloud WAF - DDoS ochrana Prezentuje: Shira Sagiv, Director, Security Product Marketing, Radware Datum:  Středa 27.5 2015...

  Více
SEZNAM ŘEŠENÍ / VYBERTE VHODNÉ ŘEŠENÍ

Aktivní bezpečnost sítě

Většina současných sítí je chráněna před útokem z Internetu, který je považován za největší bezpečnostní riziko. Ve skutečnosti je stále drtivá většina útoků na korporátní sítě provedena zevnitř organizace - z lokální sítě. Firemní lokální sítě se rozšiřují a často je těžké zpětně zmapovat kde jsou jaké aktivní porty, přidávají se obyčejné Ethernet rozbočovače pro lokální zvýšení počtu zásuvek. Současně stále více uživatelů používá bezdrátový přístup k síti a to jak z pracovních notebooků, tak soukromých a také různých mobilních zařízení. Je těžké dohledat kdo se odkud připojil, k jaké aplikaci a jaká přenesl data. Neznáme přesný adresní plán, rezervujeme adresy, které se dávno nepoužívají. V případě útoku jsme bezbranní a nedokážeme identifikovat útočníka.

Detail řešení

Blokování malware, ransomware, phishingu a posouzení zranitelností

Zabezpečení je v ICT dynamický proces, při kterém je nutné držet krok se stále se vyvíjejícím prostředím kybernetických hrozeb. Jednou z cest k úspěchu je podrobné a průběžné vyhodnocování stavu nejen na rozhraní sítě (perimetru) a v samotných koncových bodech (endpointech), ale skrz celou interní síť. Díky automatickým auditům a identifikaci známých zranitelností, získáte nástroj pro kontrolu slabých míst v síti. NetSHIELD přináší také ochranu proti šíření škodlivého malware, ransomware i phishingu. V neposlední řadě nabízí další generaci řešení pro řízení přístupu mobilních i pevných zařízení. Poskytuje tak důležité funkce do řetězce zabezpečení. Získáte přehled a kontrolu nad nedůvěryhodnými síťovými aktivitami prostřednictvím dynamického řízení všech zařízení v síti. NetSHIELD je non-inline zařízení, což zajišťuje, že může být připojen kdekoliv a odhalit a zajistit problém odkudkoliv.

Detail řešení
10
:72:73:123:
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje k zařazení do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.