Toto řešení spadá pod oblasti:

SCADA Security

Kritická infrastruktura (KI) a její řídící systémy/SCADA jsou páteří země. Řídící systémy se ale nacházejí i v industriální sféře. Během několika let se rozšířily útoky směřující právě na industriální systémy. Kritická infrastruktura je primárním cílem kybernetických útoků. Správné zabezpečení kritické infrastruktury je obzvláště složité. Je potřeba zabezpečit jak informační, tak provozní technologie (IT/OT) – jakákoli komunikace z/do sítě kritické infrastruktury. Důležité je pokrytí napříč generacemi zařízení, která jsou součástí sítě.

Tradičně byly kontrolní systémy oddělené od méně bezpečných lokalit, jako je korporátní síť a síť internet. V důsledku toho se jejich izolace v kombinaci spolu s fyzickými bezpečnostními opatřeními daly považovat za dostatečnou míru ochrany. Více společností provozující průmyslové kontrolní systémy připojují SCADA sítě do ostatních sítí pro snížení nákladů, sdílení OT nebo distribuování objednávkových/fakturačních dat. Tím se OT síť stává snáze dostupná pro potenciální útočníky, kteří jsou schopni prolomit kontrolní síť.

Naše řešení pro SCADA Security nabízí řešení zabezpečení kritické infrastruktury. Jedná se o komplexní řešení poskytující zabezpečení, od přístupu do sítě až po odkrývání potenciálně škodlivých zařízení uvnitř OT sítě.

Klíčové vlastnosti:

  • Unifikované zabezpečení OT/IT
  • Behaviorální analýza SCADA protokolů
  • Flexibilní nasazení nových cyber security vlastností
  • Redukování false-negative
  • Klasifikace provozních a bezpečnostních incidentů

Praktický kurz: SCADA Awareness Lab

Více informací Skrýt detail
Kontaktovat produktového manažera Produkty použité v řešení
SCADA Security

modrá jako povodí řek, zastupuje datové komunikace - zelená jako odpradávna barva pravoboku, zvyšuje kvalitu komunikací 

Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje k zařazení do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.