Toto řešení spadá pod oblasti:

Řízení přístupu do sítě, detekce hrozeb a mitigace nechtěného provozu

Zabezpečení je v ICT dynamický proces, při kterém je nutné držet krok se stále se vyvíjejícím prostředím kybernetických hrozeb. Jednou z cest k úspěchu je podrobné a průběžné vyhodnocování stavu nejen na rozhraní sítě (perimetru) a v samotných koncových bodech (endpointech), ale skrz celou interní síť. NetSHIELD je další generací řešení pro řízení přístupu mobilních i pevných zařízení, které poskytuje důležité funkce do řetězce zabezpečení. Získáte přehled a kontrolu nad nedůvěryhodnými síťovými aktivitami prostřednictvím dynamického řízení všech zařízení v síti. NetShield je non-inline zařízení, což zajišťuje, že může být připojen kdekoliv a odhalit a zajistit problém odkudkoliv.

NetSHIELD přináší bohatou sadu funkcí bezagentního Network Access Control (NAC) a kritické zabezpečení vnitřní sítě, které firewally a antivirová řešení neobsáhnou a kde dochází k 95% dnešních narušení. Pre-Cognition Engine NetSHIELD je navržen tak, aby karanténa koncového bodu předcházela infekci. Patentovaný mechanismus zajišťuje jeho umístění do karantény s nulovým výskytem false-positive chyb. V 99 %  případů prolomení do systému díky známé zranitelnosti, bylo uskutečněno v případě již známé zranitelnosti! Díky automatizovanému auditu a identifikaci CVE zranitelností získáte nástroj pro kontrolu slabých míst v síti, skrze které může docházet k narušení Vaši sítě.

Klíčové vlastnosti:

 • jednoduché nasazení a správa
 • chrání před zero-hour malware, phishingem a ransomware
 • zabezpečuje kombinací funkcí detekce, blokace a karantény
 • prevence díky automatizovanému auditu a identifikaci CVE
 • bez-agentní (žádný SW do počítačů)
 • non-inline instalace (nepotřebuje, aby jím procházela veškerá data)
 • správa lokálních i vzdálených zařízení z jedné konzole
 • workflow manager zachycených bezpečnostních neshod

Další vlastnosti:

 • stabilní, optimalizovaná a účinná platforma
 • velká škálovatelnost nasazení – od 25 do tisíců zařízení/uživatelů
 • vykazování shody s bezpečnostními standardy
 • aktualizace security databáze každé 3 hodiny
 • TLD blokování a detekce MAC spoof
 • Pokrývá GDPR články 32 a 37
Více informací Skrýt detail
Kontaktovat produktového manažera Produkty použité v řešení
Řízení přístupu do sítě, detekce hrozeb a mitigace nechtěného provozu

NetShield je umístěn v centrální pobočce (Central Office) a díky zabudovanému Command centru můžete spravovat další zařízení NetShield umístěné v jiných lokalitách z jedné konzole. NetShield rozpozná na základě L2 komunikace každé zařízení, které se pokouší v síti komunikovat ať už fyzicky nebo skrze wifi. 

Každé jednotlivé zařízení NetShield obsahuje funkce NAC (Network Access Control) , Monitoring známých zranitelností (CVE), Blokaci infikovaných zařízení a další užitečné funkce. 

Více informací Skrýt detail

modrá jako povodí řek, zastupuje datové komunikace - zelená jako odpradávna barva pravoboku, zvyšuje kvalitu komunikací 

Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje k zařazení do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.