Toto řešení spadá pod oblasti:

DDoS ochrana

DDoS útoky nejsou nic nového a jejich princip je jednoduchý. Útočník se snaží „zahltit“ službu (aplikaci, servery, infrastrukturu atd.). Poslední dobou lze však zaznamenat výrazný nárůst těchto útoků. Roste nejen jejich četnost, ale i trvání (ve světě jsou už dokonce uživatelé, kteří jsou pod trvalým útokem), komplexnost (útoky jsou důkladně připravené a kombinují často více než 5 způsobů). Přibývá i různých cílů. Lze říci, že dnes neexistuje firma nebo segment trhu, který by se nemohl stát obětí.

Dopady na zákazníky

  • Nedostupnost služby, v „lepším případě“ jen zpomalení služby.
  • Přímá finanční ztráta (především u online služeb).
  • Ztráta reputace/důvěry a následná ztráta zákazníků.

Přínosy řešení

  • Detekce a blokování všech možných útoků (ať už síťových nebo aplikačních, šifrovaných/SSL, volumetrických, známých i neznámých).
  • Okamžitá a automatická reakce. Detekce a blokování v řádu sekund bez ohledu na typ útoků.
  • Velký výkon a hardwarová akcelerace. Ochrana veškeré infrastruktury, včetně firewallu, IPS, ADC, serverů atd.
  • Čištění provozu, nikoliv jen blokování na základě IP adresy, která může být “falešná“.
  • Vizualizace provozu z pohledu bezpečnosti, generování reportů.
  • Možnost obrátit se během útoku na ERT (Emergency Response Team) výrobce.
Více informací Skrýt detail
Kontaktovat produktového manažera Produkty použité v řešení
DDoS ochrana

Důležité je uvědomit si, že běžné bezpečnostní produkty (firewally, IPS, next generation firewally atd.) před tímto rizikem neochrání. Ne že by byly špatné, jsou navrženy na jiný typ bezpečnostního rizika. Z pohledu bezpečnostních produktů je specifikem i to, že zda DDoS ochrana funguje nebo ne pozná zákazník prakticky okamžitě. Pokud ne, stává se služba ihned nedostupnou.  Pro zákazníka, který „musí“ být online, je specializované DDoS řešení jedinou logickou volbou.

Řada DefensePro kombinuje více technologií (NBA, Syn protection, IPS, IP Reputation, SSL mitigation) s možností kdykoliv se obrátit na RADWARE ERT (Emergency Response Team).

Další informace lze najít v Radware Security Reportu.

Více informací Skrýt detail

modrá jako povodí řek, zastupuje datové komunikace - zelená jako odpradávna barva pravoboku, zvyšuje kvalitu komunikací 

Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje k zařazení do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.