SLA Portal

SLA Portal

Uživatelský portál, který zpřístupňuje měření parametrů uživatelem využívaných služeb. Uživatel si tak může ověřit, zda jeho SLA (Service Level Agreement) jednotlivých služeb odpovídá jeho zadání, zda služby plně využívá, nebo blíží-li se hraničním hodnotám požadovaných parametrů. Ověření SLA není jedinou funkcí SLA portálu, navíc uživateli nabízí možnost plánovat a optimalizovat služby pro své potřeby.


Seznam produktů podle typu

RADview

Carrier class management systém, pro rozsáhlé sítě, který se skládá z těchto volitelných modulů:

Detail produktu Výrobce: RAD
RADview

MoNet

MoNet je nástroj určený pro centrální monitoring rozsáhlých organizací, velmi vhodný pro nasazení v hierarchických a holdingových organizacích. Podporuje monitoring heterogenních technologií a je možné jej provozovat jako zastřešující dohledový systém.

Detail produktu Výrobce: Novicom
MoNet
10
/piktogramy/sla-portal/
46
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje k zařazení do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.