Testimonials

S VUMS DataCom se nám spolupracuje velmi dobře. Jsou rychlí a přímočaří. Vykomunikují vše potřebné i se zahraničními partnery a nám poskytnou odpovědi.

Michal Šmídek

Na spolupráci s VUMS DataCom si cením především to, že byli aktivní při vytvoření našeho partnerství, oslovili nás a pomohli nám vyrůst z malé garážové firmy na dodavatele do významných technologických organizací. Věděli přesně co udělat, abychom mohli vstoupit do nového segmentu „telco”. Při spolupráci s VUMS Datacom se cítíme skutečnými partnery, ne jen položkami v rámci jejich rozpočtových cílů. Známe jednotlivé lidi a máme pocit, že obchodujeme s lidmi, ne čísly. Ceníme si, že VUMS Datacom je otevřený domluvám s perspektivními menšími organizacemi, jako jsme byli my.

Jiří Tobola

VUMS DataCom je jedním z nejlepších partnerů v CEE, nejen po technické stránce. V naší společnosti koluje výrok, který popisuje technickou expertízu společnosti VUMS Datacom: „Takhle to je, protože to Libor říká!“ Klienti si mohou být jisti, že dostanou nejlepší řešení pro potřeby svého businessu.

Amir Kandell Head of Central East Europe Business

Chtěl bych poděkovat za veškeré vynaložené úsilí s naším nákupem u VUMS DataCom. Byla to velmi složitá zakázka ale zdárně provedena do konce. Doufám, že si užijete tyto dvě lahve „delikátní vinné esence“, která je typická pro oblast střední Itálie. Všechno nejlepší.

Alessandro Bondoli
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje k zařazení do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.