Kariéra

Během více než dvaceti let společnost vybudovala silný tým expertů, jehož znalostí zaručují vysoce kvalifikovanou provozní podporu svým zákazníkům – operátorům a provozovatelům korporátních sítí – podnikům, organizacím i státním institucím.

Naše společnost popularizuje, prodává a poskytuje řadu služeb pro nová telekomunikační zařízení včetně jejich příslušenství. Komplexně řeší problematiku síťové infrastruktury a aktivní bezpečnosti sítí – monitoring přístupu, sběr dat podle firemních, nebo legislativních požadavků.

Do našeho týmu nyní hledáme kolegyni/kolegu (i absolventa) na pozici:

Technical Customer Service Manager

Jsme úspěšná ryze česká technologická společnost, poskytující špičková komplexní řešení v oblastech telekomunikačních technologií a datových sítí. Klíčem úspěchu společnosti, poskytující i další datové služby související s bezpečností a kvalitou datových komunikací, jsou zejména: prvotřídní technici, špičkové technologie a řešení šitá na míru potřebám klientů.

Během více než dvaceti let společnost vybudovala silný tým expertů, jehož znalosti zaručují vysoce kvalifikovanou provozní podporu svým zákazníkům – operátorům a provozovatelům korporátních sítí – podnikům, organizacím i státním institucím.

Společnost popularizuje, prodává a poskytuje řadu služeb pro nová telekomunikační zařízení včetně jejich příslušenství. Komplexně řeší problematiku síťové infrastruktury, datových center a jejich zabezpečení.

Zaměstnanci společnosti nejsou typickými IT pracovníky. Skvěle zvládají i roli školitelů a konzultantů v oblasti datových služeb, datových sítí a komunikačních trendů.

Do našeho týmu nyní hledáme kolegyni/kolegu na pozici:

Technical Customer Service Manager (Manažer technické podpory)

 Co u nás budete dělat?

  • Implementovat systém pro řízení technické podpory (TT)
  • Řídit tým technické podpory

  • Technicky a metodicky podporovat stávající zákazníky

  • Komunikovat s partnery a zákazníky

  • Prácovat s moderními technologiemi

Kdo jste a co máte za sebou?

  • Aktivní zkušenost s nasazováním systému pro řízení technické podpory
  • min. SŠ vzdělání (nejlépe technického nebo obchodního směru)
  • pozitivní vztah k produktům IT /datových komunikací, znalost trhu IT / datových komunikací
  • velmi dobrá uživatelská znalost prostředí Office 365
  • aktivní znalost AJ nezbytná, znalost dalšího jazyka výhodou
  • řidičský průkaz B a řidičské zkušenosti

Osobnostní předpoklady

  • kreativita, usměvavost, schopnost vytváření motivačního pracovního prostředí
  • zvládnutí péče o velké množství kontaktů a pracovních vztahů
  • umění naslouchat, zvládání námitek a budování oboustranně výhodného vztahu
  • schopnost komunikace, týmové práce
  • spolehlivost

 Nabízíme

  • Kvalitní, technicky velmi zajímavé a žádané produkty s velkým potenciálem od renomovaných světových výrobců s předním postavením na trhu
  • Uvolněné a přátelské pracovní prostředí
  • Kontakt s předními technologickými společnostmi (EU i mimo EU)
  • Kombinace práce v kanceláří a formou „Home office“
  • Pracoviště s dobrou dostupností v Praze
  • Možnost práce na hlavní pracovní poměr i jako kontraktor

Po podrobném zaškolení budete mít příležitost pracovat v menším a úspěšném týmu. Pokud hledáte zajímavou práci a nebojíte se vysokého pracovního nasazení, protože chcete být úspěšní, potom jste ta pravá osoba, o kterou máme zájem.

Spojte svou profesní dráhu s námi!

Více informací
Obchodník v IT

Po podrobném zaškolení budete mít příležitost pracovat v menším a úspěšném týmu. Pokud hledáte zajímavou práci a nebojíte se vysokého pracovního nasazení, protože chcete být úspěšní, potom jste ta pravá osoba, o kterou máme zájem. Spojte svou profesní dráhu s námi!

(Sales Representative, KAM)

Pracovní náplň:

  • odpovědnost za prodeje v regionu ČR
  • cílovým segmentem jsou progresivní firmy střední velikosti  a velcí korporátní zákazníci
  • aktivní vyhledávání nových zákazníků cílového segmentu se schopností identifikace klíčových osob a rozpoznání jejich potřeb
  • jedná se o konzultační, vztahový styl prodeje
  • systematická obchodní činnost zaměřená na dosažení co nejlepšího výsledku
  • rozvoj vztahů se stávajícími klienty, identifikace potřeb, doprodej nových služeb
  • vytváření nabídek pro výběrová řízení
  • příprava materiálů, organizace a vedení seminářů, workshopů a školení
  • reporting obchodnímu řediteli

 Požadavky:

Speciální znalosti a schopnosti:

  • pozitivní vztah k produktům IT /datových komunikací, znalost trhu IT / datových komunikací výhodou (není podmínkou)
  • aktivní znalost sociálních sítí, hlavně LinkedIn, schopnost využití jejich možností k vyhledávání nových klientů a k aktivnímu marketingu.
  • velmi dobrá uživatelská znalost prostředí Google a jeho aplikací Google Docs

  • orientace na výsledek, schopnost prosadit se a touha profesně růst

Nabízíme

  • Zajímavou a odborně ceněnou práci na hlavní pracovní poměr
  • Ohodnocení odpovídající náročnosti práce a odpovědnosti
  • Notebook, telefon a osobní automobil i k soukromým účelům
  • Nástup možný ihned

V případě, že splňujete výše popsané požadavky, neváhejte nám zaslat životopis spolu s krátkým průvodním dopisem.
Kontakt: kariera at datacom.cz

Technik specialista ICT

- Junior. Po podrobném zaškolení budete mít příležitost pracovat v menším a úspěšném týmu. Pokud hledáte zajímavou práci s novými technologiemi, potom jste ta pravá osoba, o kterou máme zájem. Spojte svou profesní dráhu s námi!

Náplň práce:

  • Spolupráce v rámci firmy se zákazníky formou technické podpory
  • Analýza zákaznického prostředí
  • Spolupráce na přípravě obchodních nabídek
  • Komunikace s výrobcem svěřeného produktového portfolia
  • Poskytování konzultací u partnerů a zákazníků
  • Příprava při vytváření dokumentace pro výběrová řízení
  • Příprava materiálů, organizace a vedení seminářů, workshopů a školení

Profil kandidáta:

  • Prokazatelný zájem o oblast ICT a datová řešení (znalost telekomunikačních standardů)
  • Minimálně SŠ elektrotechnického směru
  • Základy pro dobré prezentační schopnosti
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Samostatnost a proaktivita – bojovnost s problémem
  • Chuť a ochota dále se učit a rozvíjet
  • Základní znalost OS Linux/Unix
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Můžeme nabídnout:

Děkujeme za Váš dotaz / názor, bude odeslán odpovídající osobě...

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje k zařazení do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.