IPTV jako další oblast, kde VUMS DataCom nabízí své znalosti a řešení
Vložil/a radekp, Thu, 17/05/2012 - 08:41
Set-Top-BoxVUMS DataCom jako výhradní distributor firmy Albis Technologies Ltd. ze Švýcarska rozšířil svoji působnost na telekomunikačním trhu v oblast IP TV. Po krátké akvizici se podařilo zahájit dodávky IP Set-Top-Box. Jako prvním typem, který byl úspěšně odzkoušen a posléze nasazen u několika poskytovatelů IP TV služeb je Set-TopBox s označením „SceneGate 8000“.
Jedná se o Set-Top-Box nabízející ve vysokém rozlišení (HD) dekódování a zobrazení až do rozlišení 1080p s 60 Hz. Přes HDMI ™ 1.3 rozhraní umožňuje službu Video on Demand (VoD). Nejnovější čipová technologie poskytuje lepší, sofistikované aplikace a atraktivní uživatelské rozhraní. Flexibilní software nabízí otevřené API pro integraci s různými druhy middleware klientů.
Moderní design SceneGate 8000 STB a velice příznivá pořizovací cena vytváří atraktivní přístroj pro tzv. „obývací pokoj“ s nabídkou veškerých IP TV služeb.
Vysoce kvalitní technický a optimalizovaný software zaručuje vynikající uživatelský komfort a spokojenost zákazníků v nabízených službách.
| Attachment | Size |
|---|---|
| stb_sg8000k_front_mirrored.jpg | 107.15 KB |



