This solution falls within the technology:

Přístupové technologie pro FTTdp

Hodně vizionářů mluvilo již koncem minulého století o domácnostech připojených optikou, která je tím nejlepším médiem a hlavně doposud bez známých omezení propustnosti. Optika unese vše, je to jen otázka aktivních prvků, které ji ukončují. Je zde sen o FTTH (Fiber-to-the-home) a dokonce někteří tento sen již žijí, ale pro drtivou většinu uživatelů je to sen velmi nedostupný. Většina optických rozvodů končí v rozvaděčích, které jsou dále než 500 metrů od nás, používáme termín FTTN (Fiber-to-the-node), optika v těchto rozvaděčích končí. Těchto 500+ metrů je definujícím pro přístupové technologie, které jsou omezeny dostupnými médii a těmi je převážně staré dobré metalické vedení a technologie VDSL.

Contact product manager Products used in the solution
Přístupové technologie pro FTTdp

blue, the colour of rivers, represents the flow of data communications -  Green, the indicator of starboard on ships will help with navigation and improve the quality of communications

Do you wish to receive our newsletter? Yes, I am interested

Získejte

DOKUMENT ZA KONTAKT
popup

I give consent to the company VUMS Datacom, Ltd. based Lužná 591, 16000 Prague 6, ID: 48585611, registered in the Commercial Register of the Municipal Court in Prague, Section C, File 17811, to collect and process in accordance with law no. 101/2000 Coll. as amended, my name and e-mail address and other personal data provided for inclusion in the database in order to offer products, services and sending commercial messages by electronic means pursuant to applicable law no. 480/2004 Coll., on indefinitely until further notice.